ETL-Baltic Group siūlo pilną paslaugų spektrą tam, kad užtikrintų sėkmingą Jūsų verslo veiklą! Mes teikiame buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugą, konsultuojame mokestiniais ir teisiniais klausimais.

Buhalterinės apskaitos paslaugos – tai finansinės atskaitomybės dokumentų ruošimas ir jų teikimas Valstybinei Mokesčių Inspekcijai ar kitoms valstybinėms institucijoms, metinių ir audito ataskaitų ruošimas, konsultacijos buhalterinės apskaitos klausimais, buhalterinės dokumentacijos organizavimas, analizė ir ataskaitų ruošimas įmonės vadovybei, įmonės atstovavimas Valstybinėse mokesčių institucijose, darbo užmokesčio apskaita, pagalba tarptautinius dokumentus pritaikant, pagal vietos teisės aktų reikalavimus.
Konsultacijos mokesčių klausimais – optimalaus mokesčių modelio parinkimas, sandorių kainodara, konsultacijos mokesčių ir apskaitos klausimais, kliento interesų atstovavimas mokesčių institucijose, konsultacijos mokesčių grąžinimo klausimais.
Teisinės paslaugos. Siūlome civilinės ir verslo teisės konsultacijas. ETL specializuojasi mokestinių tyrimų srityje, tiesiogiai ar su kolegomis teisininkais konsultuodami įmonių steigimo, reorganizacijos, susijungimo ar likvidavimo klausimais.

Dauguma dabartinių įmonių pasirenka atiduoti buhalterinės apskaitos tvarkymą išorės specialistams dėl ekonominių priežasčių ir gaunamų privalumų. Pagal turimą statistiką ir mūsų klientų atsiliepimus, mažos ir vidutinės įmonės gali sutaupyti iki 50% mėnesinių apskaitos išlaidų perduodamos apskaitos tvarkymą ETL specialistams.

Kaip tai galėjo atsitikti?

- mėnesinė apskaitos kaina yra mažesnė lyginant su buhalterio darbo užmokesčio
kaštais;
- nereikalinga darbo sutartis, žinoma nebelieka ir socialinio draudimo įmokų;
- nereikia įrengti papildomą darbo vietą;
- nereikia ruošti darbo saugos dokumentacijos;
- sutaupomas laikas ir galima koncentruotis į pagrindinę įmonės veiklą;
- klientas gauna pilną paslaugų paketą iš vieno tiekėjo.

Susisiekite su mūsų įmonės profesionalais ir jūsų įmonės veikla taps kur kas paprastesnė…

Daugiau informacijos apie ETL grupe galite rasti mūsų vokiškam puslapyje: www.etl.de/en/